درباره راه لرن

ما رفیق نیمه راه نیستیم ...

هفت سال پیش وقتی داشتیم آموزش های برنامه نویسی را دنبال می کردیم تیترهای جذابی مانند “دوره آموزشی همراه با پروژه عملی” رو به رو می دیدیم با هزار امید و آرزو دوره را خریداری کردیم و بعد از اتمام ویدئوها وقتی سراغ یک سفارش و پروژه عملی می رفتیم متوجه دست خالی مان شدیم. مشکل کجا بود؟ آموزش ها سطحی بودند؟ سرفصل ها عمیق و کاربردی نبودند؟ پروژه های عملی انتخاب شده واقعی نیستند؟ وقتی بعد از چندین سال کار و انجام پروژه های واقعی و پیچیده می خواستیم شروع به آموزش بکنیم متوجه شدیم قطعا بیان مطالب و تجربیات چندین سال در یک دوره چند جلسه ای امکان پذیر نخواهد بود اما راه حل چه بود؟
آموزش حرفه ای و به روزِ ” مفاهیم و تکنیک های پایه ” در کنار ” مهارت یادگیری ” را مبنای شیوه ی تدریس مان قرار دادیم، سعی کردیم سرفصل ها را طوری انتخاب کنیم که کامل و کاربردی باشند و از طرف دیگر تکنیک های خودآموزی و منابع مورد نیاز را هم معرفی می کنیم در این صورت حتی اگر دانش پژوه با یک پروژه خاص در آینده رو به رو بشود می تواند با مراجعه به منابع و جستجو نیاز خود را برطرف کند. ما در آموزش سخاوت مندیم!!!

با دوستانمان تصمیم گرفته ایم تا تجربه سال های گذشته و حدود 50 پروژه ریز و درشت را با شما در میان بگذاریم.
دوره های آموزشی را تدارک دیدیم و قرار خودمانی گذاشته ایم تا از میان شما دوستان، همکاران آینده ی خود را انتخاب کنیم تا افتخاری باشد برای ما همکاری باشما.

اعتقاد داریم در این دنیای به ظاهر پیچیده ، چیزی نیست که نتوان به آن دست یافت.
همه چیز دست یافتی است با توکل بر خدا، کسب علم و پشت کار

سعیمان این است تا در این راه تا آخر با هم باشم و رفیق نیمه راه نباشیم. انشالله

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی